Skip to content

Hebrew Love Daily Horoscopes

Feed – HE-L1

Friday 23rd FebruaryAries

היום אתם ממש גלולת מרץ ומדביקים בו גם את הסובבים אתכם. ההיגיון העומד לנגד עיניכם הוא לצאת וליהנות, ונגד זה אין לאיש מה לומר. יהיה לכם קל להניע אחרים להצטרף אליכם, ואם בכל זאת תצטרכו לצאת לבדכם לדרך - מה שלא נראה סביר כל כך - לפחות יקל עליכם להתחבר לאחרים בהמשך.

Taurus

גם בסביבתכם הפרטית אתם מבוקשים היום כנותני עצות. כמובן שזהו דבר מכובד, כשחבריכם עומדים לצידכם. ובכל זאת כדאי שתשקלו אם האנשים מוכנים גם לעזור לכם באותה מידה שאתם עוזרים להם. עליכם להימנע לחלוטין מחוסר איזון כזה. רק נתינה וקבלה מאוזנים יכולים להבטיח חברויות מספקות ויציבות.

Gemini

בסביבתכם הפרטית אתם עשויים לחוות מצבי משבר, אולם לא תמיד הם ידרשו מכם את הבלתי אפשרי. אל תחפשו תמיד את האשמה ישר בשותפים או חברים, אלא בדקו מדי פעם גם את אופן הפעולה שלכם עצמכם. התייחסו לאתגרים הבין אישיים גם כאל הזדמנות; בסופו של דבר יתברר כי הכל לטובה.

Cancer

סוף סוף אתם יכולים שוב לנשום לרווחה. חייכם הפרטיים מתאפיינים באיזון הרמוני מלא. אתם נמצאים בהבנה מלאה עם השותף או עם קרובים וחברים, ועמם כדאי אף לבלות את הזמן. סוף סוף יש לכם זמן ורצון לעסוק בדברים שכבר זמן רב הנחתם בצד.

Leo

גם בחיים הפרטיים לא הכל הולך כפי שהייתם רוצים. נסו להגיב בצורה רגועה ושקולה במקרים של חילופי דברים סוערים. גם אם הדבר קשה לכם, עליכם לקחת בחשבון שלא כל מצב ניתן לחיזוי מראש ולהתנהלות מבוקרת. ייתכן ושינוי זווית הראיה יסייע לכם להבין גם את עמדתם של שותפים או חברים.

Virgo

היזהרו שלא להתרגז במהירות רבה כל כך. שקלו לעומק את טיעוניכם לפני שאתם מגיבים, משום שכושר המשא ומתן שלכם אינו במיטבו כרגע. אל תיכנסו לעימותים עם השותף אלא הרגיעו את עצמכם ותנו לו לחוש עד כמה הוא או היא חשובים לכם. מהר מאד תגלו עד כמה מיותר היה הוויכוח.

Libra

גם בתחום הפרטי אתם מפליגים כעת במחוזות בלתי מוכרים עם רוח נגדית חזקה. עולה בכם תחושה כאילו מישהו מנסה לערום קשיים בדרככם. אל תהססו, גם אם הדבר מעמיד אתכם במבחן קשה. היו יצירתיים וגמישים, כך תוכלו לגלות מהר יותר אפשרויות לפתרון ולהפתיע לבסוף את הסובבים אתכם לחיוב.

Scorpio

צאו למסע תגליות. אתם שופעים כעת פרץ עשייה וספונטניות. האנשים בסביבתכם אוהבים אתכם עקב הפתיחות והקלילות שאתם מפגינים. אתם חופשיים מדאגות ואינכם מניחים למתח היום-יום לגעת בכם. כך יש לכם זמן ושלווה להתמקד בדברים החשובים באמת בחיים: משפחה וחברים.

Sagittarius

כרגע אתם פשוט מתקשים קצת עם הדברים שעומדים בפניכם. בחיים המשותפים קיימים מתחים אמיתיים, אותם אין ברירה אלא לפתור. גם ביניכם ובין חבריכם עולות שוב ושוב אי הבנות שלא לצורך. קחו לעצמכם מעט זמן ומנוחה לשם שיחה מעמיקה, כדי למצוא בסיס משותף בהקדם האפשרי.

Capricorn

היום זהו יום טוב להרחבת פעילויות במעגל החברים. אל תחסכו מאמצים ביצירה והקמה של דברים. בין אם זוהי מסיבה או פיקניק משותף - הזדמנות להתקבצות מחודשת תקבל הדים חיוביים רבים. המאמץ הקצר והאינטנסיבי ישתלם לכם ואנשים ידברו עליו עוד זמן רב אחר כך.

Aquarius

נצלו את התקופה הזו כדי לרענן קשרים ישנים בחוג המשפחה. מאמציכם לטיפוח וחיזוק הדבק המשפחתי יתקבלו בברכה על ידי כולם. אם קיימות יריבויות ישנות במשפחה, זהו הזמן למחול עליהן. נקטו אתם בצעד הראשון, בין אם אתם עומדים בתווך בין שני צדדים, או שהנכם צד פעיל למחלוקת - כך תוכלו כעת לפרוק את הנשק.

Pisces

כמו בעבודה, כך גם בחיים הפרטיים: תקבלו מספר רב של רעיונות חדשים, שכדאי שתהיו פתוחים לקבלם. כאשר השותף שלכם מביע רצונו, נסו להצטרף ולהבין, גם אם הדבר נראה לכם מוזר בתחילה. כך תוכלו לגלות בתוך עצמכם צדדים חדשים לחלוטין. ממעגל החברים עשויות להגיע היום הצעות מפתיעות; בטחו באינטואיציה שלכם, לגבי השאלה אם כדאי לכם לבחון אותן.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.