Skip to content

Hebrew Love Daily Horoscopes

Feed – HE-L1

Wednesday 21st FebruaryAries

בחייכם הפרטיים אתם חשים כאילו אתם מהלכים בשדה מוקשים. הכל סביבכם מתרסק כל העת וגם אתכם מעמידים בפני מבחנים קשים. אל תתקפלו והמשיכו להחזיק בדעותיכם - לא תמיד האחרים הם הצודקים. ואולם אל תדחו זוויות ראיה אחרות בכל מחיר - לעתים הפתרון לבעיה מסוימת הוא קרוב ממה שאתם חושבים.

Taurus

הקשרים לחוג המשפחה מתעצמים כעת. תוכלו עכשיו להביא להרמוניה בין צדדים יריבים ללא כל מאמץ, ולהפיץ את הילת הסובלנות והפתיחות כך שתשפיע גם על אחרים. כל מה שתבצעו עכשיו עם חברים ינוע בצורה הרמונית ויחזק את האמון ביניכם.

Gemini

בתקופה זו עליכם לעמוד במבחן של שיסוע פנימי. הסובבים אתכם מטרידים אתכם עם בעיות קשות יותר מן הרצוי לכם. ייתכן שמעמיסים עליכם דברים הפוגעים בכם ושאתם סבורים כי הם מוגזמים. התייחסו לעימותים כאל הזדמנות לחזק את טיעוניכם ולבנות את עמדתכם העצמית.

Cancer

לעתים רחוקות נהניתם מתחושת בהירות ואיזון כפי שיש לכם עכשיו. בעיות עם אנשים אחרים שנראו לכם גדולות ובלתי ניתנות לפתרון, נפתרות כעת יותר ויותר בצורה רגועה. זהו הזמן להפריח את מעגל החברים הקרובים ולגלות מחדש את האהבה. הפיקו הנאה מהאביב האישי המחודש ואספו יחד עם חברים ומשפחה חוויות מיוחדות במינן.

Leo

בסביבתכם הפרטית אתם עשויים לחוות מצבי משבר, אולם לא תמיד הם ידרשו מכם את הבלתי אפשרי. אל תחפשו תמיד את האשמה ישר בשותפים או חברים, אלא בדקו מדי פעם גם את אופן הפעולה שלכם עצמכם. התייחסו לאתגרים הבין אישיים גם כאל הזדמנות; בסופו של דבר יתברר כי הכל לטובה.

Virgo

אתם מגיבים בימים אלו לעתים קרובות בצורה עצבנית כלפי הסביבה הקרובה ומוציאים את מצב הרוח הרע שלכם על אחרים. השקיעו מאמץ להישאר ענייניים והוגנים בייחוד כלפי האהובים עליכם, משום שהאופן והדרך בה אתם פותרים עימותים היא לבטח לא הטובה ביותר כרגע. הכריחו עצמכם לנקוט ביותר סובלנות ומוכנות לפשרה במגעיכם עם ידידים.

Libra

גם בחיים הפרטיים לא הכל הולך כפי שהייתם רוצים. נסו להגיב בצורה רגועה ושקולה במקרים של חילופי דברים סוערים. גם אם הדבר קשה לכם, עליכם לקחת בחשבון שלא כל מצב ניתן לחיזוי מראש ולהתנהלות מבוקרת. ייתכן ושינוי זווית הראיה יסייע לכם להבין גם את עמדתם של שותפים או חברים.

Scorpio

אם נתקלתם בזמן האחרון באי-בהירויות או אי-ודאויות, כעת הגיעה העת לסלק אותן מעולמכם אחת ולתמיד. הסובבים אתכם פונים אליכם כעת בידידות רבה ומוכנים להושיט עזרה; לא מן הנמנע שכל זה הודות להרמוניה והחיוביות הקורנת ממכם. הראו לאחרים את אותה מידה של כבוד שהייתם מבקשים מהם עבורכם.

Sagittarius

גם בתחום הפרטי אתם מפליגים כעת במחוזות בלתי מוכרים עם רוח נגדית חזקה. עולה בכם תחושה כאילו מישהו מנסה לערום קשיים בדרככם. אל תהססו, גם אם הדבר מעמיד אתכם במבחן קשה. היו יצירתיים וגמישים, כך תוכלו לגלות מהר יותר אפשרויות לפתרון ולהפתיע לבסוף את הסובבים אתכם לחיוב.

Capricorn

נראה שהגורל החליט שוב להכות. אם מצבים מסוימים גורמים לכם לספקות, התייחסו לעימותים מסוג זה כאל הזדמנות ללמוד מעט יותר על עצמכם ועל הסובבים אתכם. אל תדחו שיחות הבהרה; במידת האפשר יבוא בסוף הכל על מקומו בשלום.

Aquarius

היום יופיעו אנשים חדשים בחייכם הפרטיים. אתם משפיעים על אחרים בצורה מעוררת ואנשים פונים אליכם בתכיפות רבה. גם כאשר היוזמה מגיעה מצידכם, התוצאה תהיה היכרויות מהירות ומבטיחות. הגיבו באותה מידת עניין אותה מביעים האחרים כלפיכם. תוכלו לזכות בחברים לחיים, או עם קצת מזל, גם להכיר את שותף החלומות שלכם.

Pisces

אל תהססו לשתף את סביבתכם בתכניותיכם מרחיקות הלכת. אנשים יהיו סקרניים ויגלו עניין, ויעוררו אתכם בצורה מועילה. שימו לב לקולות ביקורתיים, אשר ייתכן ואינם תואמים את מה שהייתם מעוניינים לשמוע. רק לאחר שתפסיקו את הביקורת תוכלו להעריך את סיכויי ההצלחה שלכם בצורה אמיתית ואף לעשות בהם שימוש יעיל.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.