Skip to content

Hebrew Love Daily Horoscopes

Feed – HE-L1

Sunday 5th MayAries

היום אתם ממש גלולת מרץ ומדביקים בו גם את הסובבים אתכם. ההיגיון העומד לנגד עיניכם הוא לצאת וליהנות, ונגד זה אין לאיש מה לומר. יהיה לכם קל להניע אחרים להצטרף אליכם, ואם בכל זאת תצטרכו לצאת לבדכם לדרך - מה שלא נראה סביר כל כך - לפחות יקל עליכם להתחבר לאחרים בהמשך.

Taurus

אתם חייבים לדבר עם מכרים וקרובים על תכניותיכם. בשלב זה יש עבורכם חשיבות מכרעת לדיונים אינטנסיביים והערכות משותפות. רק כך תוכלו לקבל תמונה ברורה לגבי חוזקותיכם וחולשותיכם ולשקול שוב את הפרטים שעדיין לא הבשילו דיים. מעבר לכך יהיו האנשים לצידכם בעוצמה רבה, דבר שידרבן אתכם אף יותר.

Gemini

בחיים הפרטיים שורה כעת הרמוניה בין כולם. אנשים הפוגשים בכם בימים אלו, מגיבים אליכם בחיוב ומוצאים שאתם משדרים סימפתיה רבה במיוחד. כך יקל עליכם במיוחד ליצור קשרים חדשים, אולי אף חברויות חדשות לחיים. ייתכן שאפילו תפגשו את שותף החלומות שלכם בדרך זו.

Cancer

בחייכם הפרטיים מורים כעת כל הכוכבים על הרמוניה. הגבירו בימים אלו את הקשר עם הסובבים אתכם, משום שהאנשים מגיבים אליכם בסימפתיה רבה במיוחד. תכננו מדי פעם את זמנכם הפנוי כך שיכלול גם אנשים אחרים. אולי תיצרו שוב קשר עם חבר ותיק; הזמן מתאים ביותר לחידוש קשרים ישנים והחייאתם.

Leo

גם בחיים הפרטיים לא הכל הולך כפי שהייתם רוצים. נסו להגיב בצורה רגועה ושקולה במקרים של חילופי דברים סוערים. גם אם הדבר קשה לכם, עליכם לקחת בחשבון שלא כל מצב ניתן לחיזוי מראש ולהתנהלות מבוקרת. ייתכן ושינוי זווית הראיה יסייע לכם להבין גם את עמדתם של שותפים או חברים.

Virgo

אם נתקלתם בזמן האחרון באי-בהירויות או אי-ודאויות, כעת הגיעה העת לסלק אותן מעולמכם אחת ולתמיד. הסובבים אתכם פונים אליכם כעת בידידות רבה ומוכנים להושיט עזרה; לא מן הנמנע שכל זה הודות להרמוניה והחיוביות הקורנת ממכם. הראו לאחרים את אותה מידה של כבוד שהייתם מבקשים מהם עבורכם.

Libra

גם בתחום הפרטי אתם מפליגים כעת במחוזות בלתי מוכרים עם רוח נגדית חזקה. עולה בכם תחושה כאילו מישהו מנסה לערום קשיים בדרככם. אל תהססו, גם אם הדבר מעמיד אתכם במבחן קשה. היו יצירתיים וגמישים, כך תוכלו לגלות מהר יותר אפשרויות לפתרון ולהפתיע לבסוף את הסובבים אתכם לחיוב.

Scorpio

היזהרו בימים אלו משנה זהירות בבחירת מלים. המתח בו אתם שרויים והופעתכם הנרגשת מאפילים על הצד הדיפלומטי שבכם. בקשו מן השותף שיבין אתכם, אולם השתדלו גם להתאמץ בעצמכם ולהימנע מלהפוך את האחרים לשק החבטות שלכם. שימו לב: אתם הם היחידים שיכולים לעצב את מזלכם האישי.

Sagittarius

כרגע אתם פשוט מתקשים קצת עם הדברים שעומדים בפניכם. בחיים המשותפים קיימים מתחים אמיתיים, אותם אין ברירה אלא לפתור. גם ביניכם ובין חבריכם עולות שוב ושוב אי הבנות שלא לצורך. קחו לעצמכם מעט זמן ומנוחה לשם שיחה מעמיקה, כדי למצוא בסיס משותף בהקדם האפשרי.

Capricorn

קפצו אל תוך החיים ולגמו מהם לגימות גדולות ומהנות. אולי נמצא כבר בסביבתכם מישהו מעניין וממתין שתגלו אותו. אתם מקרינים איזון פנימי וספונטניות - דבר שהופך אתכם למושכים. עליכם לעשות דברים שכבר נמצאים מזה זמן רב על סדר היום שלכם; בין אם מדובר בעיסוק פנאי חדש או ביקור ידיד ותיק.

Aquarius

בחייכם הפרטיים אתם חשים כאילו אתם מהלכים בשדה מוקשים. הכל סביבכם מתרסק כל העת וגם אתכם מעמידים בפני מבחנים קשים. אל תתקפלו והמשיכו להחזיק בדעותיכם - לא תמיד האחרים הם הצודקים. ואולם אל תדחו זוויות ראיה אחרות בכל מחיר - לעתים הפתרון לבעיה מסוימת הוא קרוב ממה שאתם חושבים.

Pisces

הקשרים לחוג המשפחה מתעצמים כעת. תוכלו עכשיו להביא להרמוניה בין צדדים יריבים ללא כל מאמץ, ולהפיץ את הילת הסובלנות והפתיחות כך שתשפיע גם על אחרים. כל מה שתבצעו עכשיו עם חברים ינוע בצורה הרמונית ויחזק את האמון ביניכם.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.