Skip to content
Home » Horoscopes » Hebrew Weekly Horoscopes

Hebrew Weekly Horoscopes

Hebrew Horoscopes
Feed – HE-G2

Week starting 27th November

Aries

אתם מאמינים יותר ביכולותיכם. גם הסובבים אתכם מבחינים בכך. אתם ניגשים למשימות המוטלות עליכם בצורה קלילה וממוקדת. בתוך כך אתם מפתחים לעתים קרובות רעיונות מקוריים ויעילים לפתרון בעיות.

אתם מצליחים להיחשב כמהירי החלטה ובעלי כישורים, גם בלי להונות איש. בעבודה הדבר יכול להתברר במהירות כיתרון. הממונים עליכם שומעים בעצתכם ומתפעלים (סביר להניח שבחשאי) מיכולותיכם. אולם אל לכם לנצל את עוצמת הקרינה שלכם אך ורק לקידום הקריירה.

אולי זה הזמן גם לרכוש חברים חדשים ולחזק קשרים קיימים. הרי בסופו של דבר, חברים הוא מצרך מבוקש בכל עת.

Taurus

בימים אלו חבויים בכם כמויות אנרגיה ומרץ רבים. בתחום העבודה אתם נתפשים כדומיננטיים ובעלי בטחון עצמי רב ביותר. אולם יש לכם נטייה ללכת עם הראש בקיר ולנסות להשליט את דעתכם בכל מחיר. נטייה זו, בייחוד בחיים הפרטיים, עלולה להיות בעלת פוטנציאל ניכר למחלוקות.

לכן, כדאי לכם לאמן את עצמכם בסבלנות ושליטה עצמית; בעבודה עשוי הדבר להשתלם ולזכות אתכם בהכרה רבה יותר מאשר שיטת המרפקים. נסו להפחית את רמות האנרגיה המיותרות באמצעות ספורט. ריצה ארוכה ביער או שחייה מאומצת הן אפשרויות אידיאליות לשחרור קיטור יעיל. כך תשמרו לא רק על הכושר, אלא גם על השקט הפנימי.

Gemini

כרגע לא ברור לכם כלל מה לעשות עם כל האנרגיה וההתלהבות הפורצים ממכם. כדאי לכם לשים לב לשימוש נכון ומושכל בפוטנציאל הקיים בכם. הממונים עליכם לא מקבלים ברוח טובה את המהירות המופרזת שלכם, בייחוד כאשר על המסלול נותרים מאחור עמית אחד או שניים לעבודה. גם בחיים הפרטיים אתם נקלע תכופות למחלוקות, שבהן מן הראוי היה שתשקלו שנית את עמדתכם האישית, במקום להטיח בבן/בת הזוג טענות חדשות שוב ושוב.

גם אם בוויכוחים הללו אין לכם כל בעיה כרגע להיות כשידכם על העליונה, עליכם להתאמץ בכל מחיר להישאר ענייניים והוגנים. הספורט נראה כרגע כשסתום הטוב ביותר לשחרור האנרגיות שלכם. ריצה טובה תוריד לכם אבן מן הלב!.

Cancer

האנרגיה בתוככם עצומה כרגע, זהו דבר חיובי, אולם עלול להיות גם הרסני. כדאי לכם לחשוב בצורה מעמיקה כיצד ברצונכם להתנהל, בייחוד כאשר על הפרק עומדים פרויקטים חשובים ביותר. אין ספק שבתחום העבודה אתם מצליחים ליישם דברים ולשכנע; אולם לטווח הארוך, פעולות נמהרות עלולות להזיק לקריירה שלכם. גם בן/בת זוגכם עשויים לסבול כתוצאה מכישורי הביצוע שלכם.

עדיף לחשוב תמיד, בעת מחלוקת, שמולכם עומד האדם היקר לכם ביותר. פעלו במצבים שבין אדם לחברו בצורה עניינית ומבינה, בעבודה ובספורט בצורה מרוכזת ומחושבת - כך תצליחו לעבור בשלום את השבוע.

Leo

אתם מוצאים את המידה הנכונה לכל דבר. הדבר נעוץ בעצמאות הרבה שאתם חשים השבוע. אתם ניגשים לעבודה בנינוחות וביד בוטחת ומבצעים בהצלחה גם במשימות קשות. בנוסף על כך, אתם אנשי שיח מבוקשים בקרב עמיתיכם הודות ליכולת והביטחון הקורנים מכם.

אם תגישו מועמדות למשהו, תוכלו לצבור נקודות זכות רבות בעזרת קרינה זו. גם בחיי האהבה אתם מדגישים את התנועה ההרמונית הזו: אם אתם רווקים, כוח המשיכה שלכם הוא כמעט מעשה כשפים; ביחסים זוגיים תוכלו ליהנות משעות רומנטיות בשניים.

Virgo

אל תהססו למתוח השבוע את גבולות היכולת שלכם! יש לכם אנרגיה רבה בהרבה מהרגיל, אתם חזקים ועמידים יותר. הדבר היחיד שאסור לכם להרשות לעצמכם הוא להתבטל. אם לא תדאגו לשחרור העוצמות העודפות, התוצאה תהיה חוסר מנוחה, עצבנות ואפילו מחלה. עבודה גופנית מאומצת תגן עליכם מהשפעות אלו.

גם ביחסים שבין אדם לחברו ניכר עודף המרץ שלכם: אתם שופעים בטחון עצמי, כדי לכפות בסופו של דבר את רעיונותיכם - בעבודה או בחיים הפרטיים. אולם זהירות - רק תקיפות מבוקרת תקדם אתכם.

Libra

כרגע אתם מרוצים ביותר מעצמכם ומביצועיכם. אתם נמצאים באמצע החיים, מאוזנים ומלאי מרץ. דהיינו: אם אתם חושבים כבר זמן רב על קידום או אפילו שינוי מקצועי כלשהו, זה הזמן המתאים ביותר לקדם את שאיפותיכם. הראו למה אתם מסוגלים! היו משכנעים! לא תחסר לכם הבנה או עניין מצד אנשים אחרים.

ההיפך הוא הנכון; אנשים רבים מסביבתכם יגלו רצון רב לשיתוף פעולה ובדיוק עכשיו דעתם היא לעתים קרובות כדעתכם.

Scorpio

אתם חשים בטוב. אתם מרגישים בכושר. ואתם מרגישים בדיוק כיצד האנרגיה החיונית זורמת לכם בכל הגוף! לכן זהו זמן טוב לסדר כעת מטלות שעד עתה דחיתם. גם דברים חדשים ניתן עכשיו להתחיל בצורה בטוחה.

בזמן הקרוב ידגדג לכם באצבעות לעתים תכופות, עד שלא תוכלו כלל להחליט מה אתם רוצים לעשות קודם. השתמשו בפרק זמן חם זה של פעילות! הוציאו את רעיונותיכם אל הפועל! ברגע שתתחילו בביצוע של ממשהו, לא תהיה לכם עכשיו שום בעיה לשכנע אחרים להצטרף אליכם.

Sagittarius

כל ניסיון לצאת כנגדכם כרגע נדון מראש לכישלון. אתם מוכיחים, בנחישות ובעוצמה, את עליונותכם בכל מצב. נצלו תקופה מלאת אנרגיה זו אולם שמרו גם על ראש צלול! אתם עלולים להיקלע במהירות למצב שבו תגזימו ללא כל היגיון ותשתמשו בכוח שלכם בצורה בלתי מבוקרת ופוגעת. זה לא חייב לקרות.

במקום זאת עסקו בפעילות ספורטיבית קבועה ונקזו את כל האנרגיות המיותרות מתוך מחזור הדם שלכםֱ! אולם זהירות! גם כאן תקפה העצה: מאמץ יתר עלול לפגוע בבריאות.

Capricorn

אתם מרגישים מלאי השראה ומחוזקים, ומסוגלים על כן לבצע את עבודתכם בצורה יעילה. אם תיקחו על עצמכם אחריות רבה יותר בתחום המקצועי, תוכלו כעת להוכיח את יכולותיכם, משום שקל לכם עכשיו להשיג את מטרותיכם בלי להקים עליכם אויבים. אדרבא, אחרים מקבלים את דעותיכם ורעיונותיכם בדרך כלל והדבר מעמיד אתכם במיקום טוב יותר ביחס לחילוקי דעות. גם במשא ומתן תוכלו כעת להשיג תנאים מועדפים.

Aquarius

החיוניות המוגברת והביטחון העצמי המשופר שלכם מגבירים גם את חריצותכם. זהו זמן טוב לקחת על עצמכם משימות חדשות, משום שאתם מסוגלים כעת להניב עבודה פורייה גם כיחידים וגם במסגרת קבוצתית. הרעיונות שלכם הם כעת ברובם ישימים, משום שהאחרים תופשים אותם כטובים באופן טבעי. השתמשו בהשפעה זו לקידום מטרותיכם, משום שגם אם לא ישתנו רעיונותיכם ותפישותיכם, עדיין הם ימצאו אוזן קשבת יותר אצל אחרים.

Pisces

מומלץ להשתמש בעודפי האנרגיה שיש לכם כעת, בצורה זהירה. שאם לא כן, אתם עלולים להיקלע לוויכוחים לשם הוויכוח גרידא. אולם במקום להיגרר למלחמה תחרותית, עדיף לכם להשקיע את מרצכם בפרויקטים ממוקדים, שלא יפחיתו את הסימפטיה שרוחשים לכם האחרים, בייחוד אלו שאתם עדיין זקוקים להם. הצרה קלה של צעדי הממונים היא מאתגרת ודורשת השקעת מאמץ - אולם בינינו: עדיף לכם לשחרר את הלחץ בספורט מאומץ כלשהו.

מכל מקום, גם כאן תקפה העצה: לא להגזים!.

Request a Demo Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.