Skip to content

Hebrew Weekly Horoscopes

Hebrew Horoscopes
Feed – HE-G2

Week starting 6th May

Aries

אתם משופעים באנרגיה. מה שלא תעשו, תצליחו כמעט תמיד ליישם. אולם היו זהירים! במצבים רבים עלול הכוח המתפרץ הזה להוביל גם לבעיות. בייחוד בעבודה משותפת עם אנשים אחרים אתם עלולים להיות חסרי התחשבות או פוגעים.

פעילות ספורטיבית עשויה להיות משחררת ביותר. רכבו, למשל, מספר קילומטרים על אופניים או לבשו כפפות אגרוף וצאו להלום בשק חול. אפשר גם לשחות כמה בריכות. אם תרכזו את הכוחות בפעילות בלתי מסוכנת, אין לכם סיבה לחשוש!.

Taurus

כרגע לא עומדת אצלכם על הפרק שום התחבטות פנימית. אתם חזקים ומאוזנים ועומדים עם שתי הרגלים על הקרקע. העוצמה והסבלנות משלימים את החריצות שלכם, שמספקת לכם הצלחה רבה, בייחוד בתחום המקצועי. אתם מבצעים ביעילות ובקפדנות לא רק את הדברים שהוטלו עליכם, אלא גם לוקחים על עצמכם בהתלהבות משימות מעבר להם, ומוכיחים שוב ושוב למה אתם מסוגלים.

כמובן שגם את החיים הפרטיים לא כדאי להזניח! אבל עם האנרגיות שלכם, אין שום בעיה גם בעניין זה.

Gemini

אתם מרגישים מלאי השראה ומחוזקים, ומסוגלים על כן לבצע את עבודתכם בצורה יעילה. אם תיקחו על עצמכם אחריות רבה יותר בתחום המקצועי, תוכלו כעת להוכיח את יכולותיכם, משום שקל לכם עכשיו להשיג את מטרותיכם בלי להקים עליכם אויבים. אדרבא, אחרים מקבלים את דעותיכם ורעיונותיכם בדרך כלל והדבר מעמיד אתכם במיקום טוב יותר ביחס לחילוקי דעות. גם במשא ומתן תוכלו כעת להשיג תנאים מועדפים.

Cancer

ביטחונכם העצמי וכוחותיכם מחוזקים כעת, והאחרים נמצאים בעמדת נחיתות מולכם במקרה של חילוקי דעות. אולם אסור לשכוח שהבאת האחרים למצב של נחיתות עשוי לגרום להם כאב, והם עשויים לגמול לכם באותה מטבע אם תהיה להם הזדמנות. היזהרו בייחוד במגעיכם עם הממונים עליכם. אם תשתמשו בפרץ האנרגיה שלכם בצורה בלתי זהירה ותיקחו סיכונים, תגבירו ללא כל צורך את הסכנה לתאונות והתלקחויות.

עדיף להשתמש בזמן זה לעבודה, ואם היא אינה מספקת איזון גופני מספיק, גם לספורט. אולם לא רצוי להתאמץ יתר על המידה.

Leo

אתם מצליחים ככל הנראה להתמודד בלא כל בעיה עם פעילויות מאומצות, מכל סוג שהוא. הרושם שאתם עושים על הסובבים אתכם הוא מאוזן ועצמאי. המודעות העצמית הגבוהה מספקת לכם כוח לראות מעבר לתלאות היומיום. אתם מתרכזים בדברים החשובים.

כך אתם מציבים בעדיפות ראשונה את סיום הפרויקטים הבלתי גמורים. ביחסים שבין אדם לחברו יכולת ההחלטה שלכם בולטת ואתם יכולים לזכות בתהילה והכרה. בחיי האהבה אתם נהנים מאמון אלו המסורים לכם.

Virgo

תחילה, החדשות הרעות: מהירות התגובה שלכם עלולה לגרום לכם לצרות. תרתי משמע. אם לא תקשיבו לאיתותי הגוף בעת פעילות גופנית, אתם עלולים לגרום לעצמכם במהירות רבה לפציעות. מלה חריפה אחת מיותרת עלולה להיפלט במהירות רבה מדי.

אתם רוצה לנצל את מקור העוצמה הרבה ואת העורקים הפועמים בכם כרגע עד תומם. אולם בזבוז אנרגיה גופנית ונפשית ללא תכלית אינו הדרך החכמה ביותר לעשות זאת. נסו להניע אחרים לפעול במשותף. אם לא תצליחו, לפחות תשיגו שליטה על פזיזותכם.

לפעמים גם זו פעולה מפרכת דיה.

Libra

בימים אלו חבויים בכם כמויות אנרגיה ומרץ רבים. בתחום העבודה אתם נתפשים כדומיננטיים ובעלי בטחון עצמי רב ביותר. אולם יש לכם נטייה ללכת עם הראש בקיר ולנסות להשליט את דעתכם בכל מחיר. נטייה זו, בייחוד בחיים הפרטיים, עלולה להיות בעלת פוטנציאל ניכר למחלוקות.

לכן, כדאי לכם לאמן את עצמכם בסבלנות ושליטה עצמית; בעבודה עשוי הדבר להשתלם ולזכות אתכם בהכרה רבה יותר מאשר שיטת המרפקים. נסו להפחית את רמות האנרגיה המיותרות באמצעות ספורט. ריצה ארוכה ביער או שחייה מאומצת הן אפשרויות אידיאליות לשחרור קיטור יעיל. כך תשמרו לא רק על הכושר, אלא גם על השקט הפנימי.

Scorpio

כרגע לא ברור לכם כלל מה לעשות עם כל האנרגיה וההתלהבות הפורצים ממכם. כדאי לכם לשים לב לשימוש נכון ומושכל בפוטנציאל הקיים בכם. הממונים עליכם לא מקבלים ברוח טובה את המהירות המופרזת שלכם, בייחוד כאשר על המסלול נותרים מאחור עמית אחד או שניים לעבודה. גם בחיים הפרטיים אתם נקלע תכופות למחלוקות, שבהן מן הראוי היה שתשקלו שנית את עמדתכם האישית, במקום להטיח בבן/בת הזוג טענות חדשות שוב ושוב.

גם אם בוויכוחים הללו אין לכם כל בעיה כרגע להיות כשידכם על העליונה, עליכם להתאמץ בכל מחיר להישאר ענייניים והוגנים. הספורט נראה כרגע כשסתום הטוב ביותר לשחרור האנרגיות שלכם. ריצה טובה תוריד לכם אבן מן הלב!.

Sagittarius

המשיכו כך! אתם יודעים כרגע מה אתם רוצים ויכולים אף לנסח זאת בבהירות באזני הקרובים אליכם. אתם פועלים בצורה מוכשרת ונוהגים בדיפלומטיה קיצונית. בתחום המקצועי אתם מתווים בכך את דרככם למשימות עם אחריות כבדה או אפילו לקידום. גם בנוגע ליחסים הבינאישיים וחיי האהבה, לא יכול כמעט להיות יותר טוב.

כרגע אתם אורחים רצויים בכל מקום וגם מבחינה גופנית אנשים מחפשים את קרבתכם. אפרופו גוף: אתם עוסקים כרגע בפעילות ספורטיבית במידה פחותה בהרבה מאשר בדרך כלל. אז קדימה, ללבוש נעליים ולרוץ!.

Capricorn

השבוע אתם איש שרירים אמיתי! לא רק היכולות הפיזיות, אלא גם הדחף לביצוע ועשייה נמצאים כרגע בגאות. לכך יש להוסיף גם את הרצון להוכיח את עצמכם, וכך קורה שאינכם יכולים לעבור לסדר היום במקרה של חילוקי דעות בלי להחזיר מלחמה. עדיף לחפש שסתום אחר לשחרור המרץ, לפני שכולם יצאו כנגדכם! אם תפילו עצמכם על אחרים בעבודה, אתם עלולים לשרוף את עצמכם מהר. העיסוק בספורט, ועדיף בספורט אתגרי, יכול לסייע בהפחתת המתח ולמנוע מכם להתלקח מייד בכל מחלוקת.

Aquarius

המודעות העצמית הבריאה שלכם והסיבולת הגופנית הגבוהה הופכים את השבוע הזה לפורה ביותר. אתם מגשימים את מטרותיכם בלא שהדבר יבוא על חשבונם של אחרים. רעיונותיכם מתקבלים בצורה טובה אצל עמיתיכם והממונים עליכם. אל תסגלו לעצמכם איפוק מדומה אלא גשו והעמידו את עצמכם תמיד בחזית.

כמו בעבודה, כך גם באהבה: בין אם אתם מבקשים לשלב רעיונות חדשים בזוגיות או פותחים ביחסים חדשים כרווקים - משהו יתחיל לזוז. והמנוע לגלגלי השינויים החיוביים הללו הוא אתם!.

Pisces

כרגע אתם מרוצים ביותר מעצמכם ומביצועיכם. אתם נמצאים באמצע החיים, מאוזנים ומלאי מרץ. דהיינו: אם אתם חושבים כבר זמן רב על קידום או אפילו שינוי מקצועי כלשהו, זה הזמן המתאים ביותר לקדם את שאיפותיכם. הראו למה אתם מסוגלים! היו משכנעים! לא תחסר לכם הבנה או עניין מצד אנשים אחרים.

ההיפך הוא הנכון; אנשים רבים מסביבתכם יגלו רצון רב לשיתוף פעולה ובדיוק עכשיו דעתם היא לעתים קרובות כדעתכם.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.