Skip to content

Persian (Farsi) Daily Horoscopes

Feed – FA-G1

Friday 3rd MayAries

از فرصت پیش روی خود استفاده کرده و با افراد خانواده خود ارتباط دوباره برقرار کنید. نقش شما در حفظ روابط خانوادگی تان مورد تمجید همگی‌ قرار خواهد گرفت. اگر از قدیم در بطن خانواده شما تنش‌هایی وجود دارد، همه چیز حاکی از این است که بهترین زمان برای پایان دادن به این تنش فرا رسیده است.

Taurus

خیلی‌ ها به شما ایده‌های جدیدی را پیشنهاد می‌‌کنند. این کمک را قبول کنید و تمام این امکاناتی را که جلوی پایتان گذاشته شده را بررسی‌ کنید! پیشرفت‌های چشمگیری کرده و قدم بزرگی‌ را به سمت هدفی‌ که مدت هاست در سر دارید بر خواهید داشت. اما مواظب باشید که ریسک‌هایتان سنجیده باشد تا آنچه را که تا به حال ساخته اید را خراب نکنید.

Gemini

جسم و روح شما در موقعیت خوبی‌ قرار دارند. بخاطر همین شما تاثیر خوبی‌ روی دیگران می‌‌گذارید. انرژی‌ که از شما خارج می‌‌شود روی اطرافیان نزدیک شما هم اثر گذاشته و به شما امکان می‌‌دهد که به اهدافی‌ برسید که تا چندی پیش هنوز غیر قابل دسترسی‌ بودند. از این انرژی‌ نفع ببرید و نگذارید که این موقعیت بدون بهره برداری از دست برود.

Cancer

 به آرامشی که خیلی‌ وقت است به دنبالش هستید می‌‌رسید. بواسطه نیروی درونی‌ خود اعتماد و کمال را تداعی می‌‌کنید. کسانی، از نزدیکان یا همکارانتان، برای طلب کمک پیش شما می‌‌آیند. تا جایی‌ که در توانتان است کمکشان کنید ولی‌ اهداف خود را نیز از یاد نبرید. 

Leo

به زودی چالش‌های سخت و پیچیده‌ای روبروی شما قرار خواهند گرفت. شاید کسی‌ چوب لای چرخ شما بگذارد و یا حتی با حضورش شما را آزار دهد. با این وجود به تاثیر اندکی‌ که این موانع گذری بر روی زندگی‌ شما خواهند گذاشت فکر کنید اگر تصمیم شما این است که اصلاکاری به کار آنها نداشته باشید.

Virgo

جسم و روح شمادر تعادلی متوازن با هم قرار دارند. هیچ مانع خارجی هم در افق نمایان نیست. بیشتر اطرافیان شما هم برعکس همیشه خونگرم و حاضر به خدمت هستند و زندگی خوشایندی دارید.چون انرژی بیشتری هم دارید می‌‌توانید کار‌هایی‌ را که دوست دارید انجام بدهید. با این حال به این مساله هم فکر کنید که زمانی‌ که چیز‌ها مثل الان به خوبی‌ پیش نروند، اقدامات شما به چه چیز منتهی‌ خواهند شد.

Libra

نقطه نظرات شما و یا کار شما به نحوی زیر سوال می‌‌روند. اگر کارها به وفق مراد شما پیش نروند، شاید سعی‌ کنید که تقصیر را گردن دیگری و یا پای پیشامد های اخیر بیندازید. سعی‌ کنید بیشتر محتاط و صبور باشید : با اینکار هم بدون اثرات جانبی بر این موقعیت حساس غلبه می‌‌کنید، هم از آن درس می‌‌گیرید.

Scorpio

امروز بیش از همیشه بین شوق زیاد و دلسردی نوسان دارید. سعی‌ کنید گذشته خود را مرور کنید. متوجه می‌‌شوید که آنچه که امروز به نظرتان آنقدر پیچیده می‌‌آید، بزودی دیگر اهمیتی نخواهد داشت. اینکار به شما امکان می‌‌دهد به گونه‌ای عمل کنید که هم با خود شما همساز باشد و هم با اطرافیانتان و هم با مقاومت کمتری از پیرامون شما مواجه شود.

Sagittarius

موانعی که خیلی‌ وقت است انتظارش را داشتید تدریجا شکل می‌‌گیرند و دیگر مقابله با آنها اجتناب ناپذیر است. هر چه سریع تر با این چالش‌ها روبرو شوید حتی اگر این کار برای شما بسیار دشوار است. هر چه بیشتر صبر کنید، بیشتر این موانع روی هم جمع می‌‌شوند و باید خیلی‌ سخت دست بکار شده تا از شر آنها خلاص شوید.

Capricorn

از نظر جسمی‌ و روحی‌ احساس قدرت بیشتری می‌‌کنید. زمان آن فرا رسیده که تصمیمات سختی را که همیشه به عقب می‌‌انداختید را بگیرید. یک روز مرخصی بگیرید و دوباره تمام استدلالات را مرور کنید. همه نکات را در نظر گرفته و تصمیم خود را بگیرید. به این تصمیم ا تکا کرده و آنرا زیر سوال نبرید. تصمیم شما درست است.

Aquarius

نمودار‌های رفتاری شما که تا به حال مؤثر بوده اند این بار به خوبی‌ عمل نمی‌‌کنند و شما را در وضعیتی ناخوشایند قرار می‌‌دهند. برغم تمام سختی‌هایی‌ که می‌‌کشید، تاکتیک‌های معمول شما برای حل مشکلات وضعیت را بهتر نمی‌‌کنند. سعی‌ کنید برای یک بار هم که شده از این مسیر صرف نظر کرده و از راه‌های معمول‌ خارج شوید ! معمولا در موقعیت‌های ناامید کننده‌ای مثل الان است که اینکار به تحولی‌عینی منجر می‌‌شود.

Pisces

 کسانی که در محیط کاری با شما سرو کار دارند با مثبت‌ترین وجه ممکن با شما برخورد می‌‌کنند. از این دوران برای حل مشکلات سخت خود، همراه با گروه خود بهره ببرید و به اهداف خود نزدیک شوید. پویایی که در گروه شما وجود دارد کمک می‌‌کند که از عهده هر چالشی حتی سخت‌ترین آنها بر بیایید.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.