Skip to content

Polish Weekly Horoscopes

Polish Horoscopes
Feed – PL-G2

Week starting 5th February

Aries

Zamiast na siłę przeforsowywać swoje zdanie, więcej zdziałasz jeśli po prostu odpuścisz. W przeciwnym razie dyskusje w tym okresie staną się przyczyną niepotrzebnych sporów, ponieważ nie uda Ci się przekonać wszystkich do swoich pomysłów i poglądów.

Taurus

Dążysz do wytyczonych celów, i potrafisz szybko podejmować właściwe decyzje. Twoje kontakty z ludźmi będą wyjątkowo harmonijne. Czy to w życiu zawodowym czy w życiu prywatnym będziesz cieszył się powodzeniem u płci przeciwnej.

Gemini

Nawet jeśli poczujesz nieposkromiony zapał, powinieneś dbać o siebie bardziej niż dotychczas. Narazisz swoje zdrowie na niebezpieczeństwo, jeśli będziesz chciał się prezentować i pokazywać innym, aż taki z Ciebie zdolniacha. Lepiej wstrzymać kroku.

Cancer

Jesteś bardzo podenerwowany i nie możesz znaleźć jednej wolnej minuty. Działasz bardzo chaotycznie a Twoje rozmowy z towarzyszami sa pozbawione harmonii. Poszukaj równowagi. Ruch na świeżym powietrzu może zdziałać cuda.

Leo

Masz ochotę się pokazać. I nie ma w tym nic złego, póki zachowasz swoje człowieczeństwo. Inni nie będą Ci w tym przeszkadzać, ale przekonywać w empatyczny sposób do Twoich wyobrażeń.

Virgo

Bez wmawiania sobie uda Ci zabłyszczeć jako osoba stanowcza i wierząca we własne siły. Bardzo chętnie inni będą przenosić na Ciebie odpowiedzialność. Bez trudu dasz sobie radę z obowiązkami i będziesz konstruktywnie oddziaływał na środowisko.

Libra

W najbliższych dniach wykażesz się bardzo wysoką gotowością do działania. Niestety będziesz zbyt szybki i nie poukładany, ludzie z otoczenia będą Ci działać na nerwy. Zwróć uwagę na sygnały ostrzegawcze jakie daje Ci Twoja psychika i zwolnij, nim weźmiesz zbyt dużo na siebie!.

Scorpio

Cieszyć się będziesz bardzo dobrym zdrowiem i będziesz dysponował jego sporymi rezerwami. Dlatego powinieneś rozpoczynać jedynie nowe projekty, aby zadbać o przyszłość. Ludzie pójdą za Tobą. Jesteś w pełni przygotowany na bardziej stresujący okres.

Sagittarius

Otoczenie jest zaskoczone Twoimi pomysłami. Dlatego wielu ludzi, z towjego prywatnego i zawodowego otoczenia szuka bliższego kontaktu z Tobą, ponieważ chcą na własnej skórze poczuć tę dającą równowagę i twórczą siłę. Przede wszystkim będziesz szanowany za serdeczny i empatyczny stosunek do ludzi.

Capricorn

Nie wiesz jak we właściwy sposób wykorzystać swój zapał. Wzbudzi to nieufność w twoich towarzyszach. Zadbaj o to, aby zręcznie skorzystać z danego Ci potencjału. Jeśli potrzebujesz równowagi, poszukaj zdrowego połączenia dobrego samopoczucia i sportu.

Aquarius

Czujesz się silny i pełen życia i dzięki temu będziesz mógł przeforsować swoje poglądy zarówno w życiu osobistym jak i w projektach zawodowych. Także większa odpowiedzialność nie będzie stanowiła dla Ciebie kłopotu. Przeciwnie, będziesz teraz rozwijał swoje zdolności.

Pisces

W tym tygodniu będziesz szczególnie witalny i z łatwością przekonasz innych do do swoich przekonań i pomysłów. W kłopotliwych sprawach wykażesz się dyplomacją i sprawiedliwy i pełen empatii sposób uda Ci się stworzyć dogodne warunki dla nich.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.