Skip to content

Polish Weekly Horoscopes

Polish Horoscopes
Feed – PL-G2

Week starting 17th June

Aries

W tym tygodniu będziesz roztaczał wokół siebie aurę świeżości, którą z pewnością zauważy twoje otoczenie. Twoje pomysły i poglądy będą dobrze postrzegane. Wykorzystaj ten dobry tranzyt w kontaktach międzyludzkich do tworzenia właściwych i zbawiennych dla przyszłości projektów.

Taurus

Nadmiar energii, jakim teraz dysponujesz, wymaga ostrożnego postępowania. W przeciwnym razie zapragniesz wdawać się w coraz to nowe dyskusje. Zamiast wdawać się w walkę z konkurencją, zajmij się raczej przynoszącymi rezultaty projektami.

Gemini

Roztaczasz wokół się aurę, w którą inni po prostu się wtapiają. Dąż do celu, ale nie zatapiaj się w jednej sprawie. Jeśli wbrew oczekiwaniom nie osiągniesz nic w jednym obszarze, wykorzystaj swój dar gdzie indziej.

Cancer

Twoja kondycja psychiczna i fizyczna nie mogłaby być lepsza. Wciel to uczucie witalności w życie. Twój zapał nie zwiedzie Cię i nie zagrozi ci Przy tym całkowite zrujnowanie się. Wyznacz właściwe priorytety.

Leo

Jeśli chcesz się pozbyć nadmiaru energii, staraj się przy tym nikogo nie urazić. Naucz się dyplomatycznego traktowania innych poglądów. Dla Twojego zdrowia najlepsze byłby takie rodzaje sportu przy których ryzyko urazu nie niewielkie.

Virgo

Ten tydzień będzie wyjątkowo spokojny i harmonijny, co pozwoli na dokonanie postępów w życiu prywatnym i zawodowym. Drzemie w Tobie mnóstwo energii, którą będziesz pozytywnie wykorzystywał. Teraz jesteś miłym partnerem do rozmowy i negocjacji, któremu można zaufać.

Libra

Masz mnóstwo energii i zapału, ale jest słabszy niż zwykle. Dysharmonia w życiu osobistym może bardzo szybko odbić się na swojej psychice. Ważne byś znalazł kompromis w zaistniałej sytuacji, w przeciwnym razie narazisz się na nieprzyjemności.

Scorpio

W tym tygodniu będziesz skłonny do nachalnego przekonywania do swoich racji. Zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym może to doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji. Także otoczenie nie będzie skłonne do zachowania rozsądku. To dobra okazja byś stał się dobrym przykładem.

Sagittarius

W tym tygodniu będziesz miał wrażenie, że życie wystawia Cię stale na nowe próby. Będziesz musiał stale coś udowadniać. Będzie do niekiedy wmęczące i nadwyręży Twoje nerwy, przez co odczujesz rozdrażnienie. Zrób sobie przerwę.

Capricorn

Dzięki przypływowi energii z uśmiechem wejdziesz w nowy dzień i odczujesz wzrost wiary w siebie. Opanujesz praktycznie każdą sytuację, bez niepotrzebnych sporów. Większą radość przyniesie Ci także aktywność sportowa ponieważ nie odczujesz potrzeby rywalizacji.

Aquarius

Twoje ciało jest napełnione energią, ale jednocześnie bardzo podatne na choroby. W trakcie dyskusji i negocjacji powinieneś szukać kompromisu zamiast próbować dominować. W przeciwnym razie zaszkodzisz swojemu zdrowiu i kondycji psychicznej.

Pisces

Wzmożona witalność i wiara w siebie będzie pozytywnie oddziaływać na Twoje życie. To doby czas na podjęcie nowych wyzwań, ponieważ zarówno w w życiu prywatnym jak i zawodowym przyniosą one pożądane rezultaty które będą przez długi czas procentowały w przyszłości.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.