Skip to content
Home » Horoscopes » Turkish Health & Fitness Daily Horoscopes

Turkish Health & Fitness Daily Horoscopes

Feed – TR-HF1

Monday 25th SeptemberAries

Fiziksel aktivitelerinizde yavaş yavaş frene basın. Sağlık açısından en iyi günlerinizi yaşamadığınızın siz de farkındasınız ve buna rağmen vücudunuzdan aşırı bir performans bekliyorsunuz. Sadece sağlıklı gıdalarla beslenmeye ve uykunuzu almaya özen gösterin. Açık havada biraz hareket ederseniz kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Taurus

Sahil beldelerine kadar gitmeniz şart değil — aradığınız sağlıksa sıcak bir banyo, rahatlatıcı bir müzik ve iyi bir kitap da aynı işi görebilir. Şu anda sağlığınıza odaklanmanızın ve çeşitli kötü alışkanlıkların verebileceği zararlara karşı sağlıklı seçeneklere yönelmenizin zamanıdır.

Gemini

Bu sıralar hayatın içinde mutluluk içinde dans ederek ilerliyorsunuz. Büyük miktarda birikmiş enerjiniz var ve spor yapma isteğinizi hiçbir şey frenleyemez. Tepeden tırnağa formdasınız ve başkaları da bunun farkında. Vücudunuza bir iyilik yapıp bir gün dinlenin; kısa bir tatil bile size enerji verecek ve bir süre etkisini hissettirecektir.

Cancer

Bu aralar kendinizden pek memnun değilsiniz ve bunun sorumlusu da yine sizsiniz. (Sorumluluğu kabul etmek, durumu düzeltmenin ilk adımıdır!) Fiziksel olarak başkalarına ayak uyduramıyorsanız ve eski dayanıklılığınız yoksa, bu sandığınız kadar büyük bir sorun değil. Kendinizi çok zorlayıp yaralanma riskiyle karşı karşıya kalmak yerine, bedeninizin tavsiyelerine kulak vermeniz ve istirahat etmeniz daha iyi olacaktır.

Leo

Şu anda pozitif enerjiyle dolup taşıyorsunuz. Çevrenize yaydığınız ve herkesin farkına vardığı dinginlik sayesinde, bedeniniz ve ruhunuz birleşmiş durumda. Başkalarının da sizin pozitif enerjinizi paylaşmasına izin verin — bir spor veya egzersiz programı için size katılmalarını sağlamaya çalışın. Başkalarını motive etme konusunda başarılısınız.

Virgo

Bedeniniz ve ruhunuz son derece formda ve mükemmel bir uyum içinde bulunuyor. Kendinizi dinç ve zinde hissediyorsunuz; formda kalmak için bu histen yararlanmalısınız. Zorlanmadan sporda nasıl hızla başarıya ulaşabildiğinizi ve mukavemetinizin nasıl arttığını siz de fark edeceksiniz.

Libra

Kendinizi sağlıklı, enerji dolu hissediyorsunuz ve güçlü bir iradeniz var. Bu direnci olumlu yönde kullanın ve vücudunuz için iyi bir şey yapın. Egzersizin hem beden hem düşünce süreçlerinizi ne kadar iyileştirebileceğini siz de memnuniyetle fark edeceksiniz. Yeni bir hobi deneyin, kısa sürede eğlenmeye başlayacak, hatta çok geçmeden başarılarınızı bile kutlayabileceksiniz.

Scorpio

Spor performansınız şu sıralar tam istediğiniz gibi. Zamanın boşa akıp gitmesine izin vermeyin; bunun yerine içinizdeki gücü kullanmaya çalışın. Egzersiz ve fitnessin çok büyük bir efor harcamanızı gerektirmediğini, bilakis sağlığınızı ve esenliğinizi artırmaya yaradıklarını anlamalısınız. Programınıza bir sağlık günü ekleyin ve vücudunuza iyi bakın.

Sagittarius

İnanılmaz bir egzersiz isteği hissediyorsunuz ve bu da sizi eyleme geçiriyor. Her ne kadar epey formda da olsanız, gevşemenize ve vücudunuzu bu denli istediği hareketlilikten mahrum bırakmanıza gerek yok. Canlılığınızın çevrenizdekileri de hızla etkisi altına aldığını göreceksiniz. Şu anda sahip olduğunuz kuvveti ve enerjiyi daha da artırın — gelecekte yeniden bir stres dönemine girdiğinizde, mümkün olduğunca formda olmanız sizin avantajınıza olacak.

Capricorn

Her zamankinden daha stresli olduğunuzdan, vücudunuzdan gelebilecek küçük uyarılara dikkat edin. Günlük koşuşturmacanızın içine kısa molalar ekleyin. Kendinizi egzersiz yapmaya zorlayacak vücudunuz gereksiz yere germeyin; bırakın bu istek içinizden doğallıkla ve kolayca gelsin. Enerjinizi ziyan etmeyin; elinizdekileri akıllıca kullanın ve kendiniz için bir sağlık vahası oluşturun.

Aquarius

Stresiniz biraz bile azalsa, sağlığınız üzerinde büyük bir etkisi olacak. Şu anda yaşadığınız stres tümüyle uyuşuk bir hale gelmeniz için mazeret olamaz. Fitness rejiminizi abartmayın — kademe kademe, fitness ile dinlenme arasındaki doğru dengeyi bulun. Bedeninizin ve zihninizin ayrı ayrı ihtiyaçlarını dikkate alın.

Pisces

Vücudunuz bu sıralar stres belirtileri gösteriyor. Bu ağrıları küçümsemeyin, hatta bilakis çok ciddiye alın. Zihniniz ve bedeninizin her ikisinin de kaynaklarından yararlanarak normal ve sağlıklı ritminizi tekrar kazanmaya çalışın. Bu iki kaynağın birleştirilmesi, sizi tekrar iyileşme yoluna geri koymak için yeterli olacaktır.

Request a Demo Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.