Skip to content

Turkish Health & Fitness Daily Horoscopes

Feed – TR-HF1

Friday 21st JuneAries

Sahil beldelerine kadar gitmeniz şart değil — aradığınız sağlıksa sıcak bir banyo, rahatlatıcı bir müzik ve iyi bir kitap da aynı işi görebilir. Şu anda sağlığınıza odaklanmanızın ve çeşitli kötü alışkanlıkların verebileceği zararlara karşı sağlıklı seçeneklere yönelmenizin zamanıdır.

Taurus

Eğer formunuzun zirvesinde değilsiniz kendinize bunun için fazla yüklenmeyin. Sağlığınız bir miktar tehlike altında olduğundan, egzersizlerde aşırıya kaçmamanızda fayda var. Vücudunuz ulaşabileceği tam kapasiteye ulaştı, bu gerçeği artık kabullenmeniz gerekiyor. Yaşam tarzınızı ve bu tarzı nasıl daha da iyileştirebileceğinizi düşünün.

Gemini

Günlük görevlerinizi tamamladıktan sonra, kendi iç huzurunuzu derinleştirmeye biraz zaman ayırın. Derin düşüncelere dalın. Yumuşak bir ışık, kokulu yağlar ve meditasyon müziğiyle meditatif bir ortam oluşturun. Böylece dış dünyadaki koşuşturmacayı unutacak, gevşeyecek ve daha derin bir içgörü kazanabileceksiniz.

Cancer

Kendinizi güçlü ve enerji dolu hissediyorsunuz. Vücudunuz hem hareket istiyor, hem ilgiye ihtiyaç duyuyor. Spor salonuna gitmeyi ertelemeyin, dahası sizi motive edecek bir spor arkadaşı bulun. Bu dönemde fitness ve spor rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz işler olacak. Bu fırsatı kaçırmayıp, fiziksel ve ruhsal sağlık düzeyinizi hiç zorlanmadan yükseltmeye çalışın.

Leo

Biraz frene basın ve vücudunuza yüklenmekten kaçının. Mümkün olduğunca dinlenin ve rahatlayın. Bu stresli dönemde daha sağlıklı bir yaşam tarzınızın olması her zamankinden daha önemli. Enerjinizi ne zaman harcayıp ne zaman muhafaza edeceğinize dikkat edin.

Virgo

İçinizde büyük bir huzur ve denge hissediyorsunuz. Vücudunuzun size sunduklarının karşılığını verin. Hissettiğiniz enerji kolaylıkla başkalarını da etkilemek için kullanılabilir. Ulaşılmaz insan rolünü oynamayın — bunun yerine arkadaşlarınızı heyecanlandırın ve motive edin. Grup halinde yapıldığında sporun ne kadar eğlenceli olabileceğini göreceksiniz.

Libra

Vücudunuz şu sıralar özel ilgiye ihtiyaç duyuyor — sinirleriniz de öyle. Sizi heyecanlandıran her küçük şeye dikkatinizi vermeniz gerekmiyor. Gerektiğinde vücudunuzun direncini artırın ve uykunuzu iyice aldığınızdan emin olun. Her ikisine de bir süre daha ihtiyacınız olacak. Gevşemeye fırsatınız olduğu zaman, normalden daha fazla keyif alabileceksiniz.

Scorpio

Yaptığınız tüm etkinliklerde biraz yavaşlayın — zihniniz ve bedeninizin yeterince dinlenmesine izin vermiyorsunuz. Bedeninize kulak verin ve sağlığınız için iyi bir şey yapın. İş, dinlenme ve keyif arasındaki dengeye her zamankinden biraz daha fazla dikkat etmelisiniz. Bazen bir derin doku masajı harikalar yaratabilir.

Sagittarius

Her zamankinden daha stresli olduğunuzdan, vücudunuzdan gelebilecek küçük uyarılara dikkat edin. Günlük koşuşturmacanızın içine kısa molalar ekleyin. Kendinizi egzersiz yapmaya zorlayacak vücudunuz gereksiz yere germeyin; bırakın bu istek içinizden doğallıkla ve kolayca gelsin. Enerjinizi ziyan etmeyin; elinizdekileri akıllıca kullanın ve kendiniz için bir sağlık vahası oluşturun.

Capricorn

Bu sıralar vücudunuzu fazla zorlamamalısınız; bir süreliğine dinlenin. Bu demek değil ki koltuktan kalkmayın — sadece aktivitelerinizi biraz gevşetin ve her gün kan ter içinde koşturarak yaşamamaya çalışın. Kendinize bir sağlık günü belirleyerek, bedeninize ve ruhunuza ihtiyacı olan rahatlama ve temiz havayı sağlayın.

Aquarius

Vücudunuz bu sıralar stres belirtileri gösteriyor. Bu ağrıları küçümsemeyin, hatta bilakis çok ciddiye alın. Zihniniz ve bedeninizin her ikisinin de kaynaklarından yararlanarak normal ve sağlıklı ritminizi tekrar kazanmaya çalışın. Bu iki kaynağın birleştirilmesi, sizi tekrar iyileşme yoluna geri koymak için yeterli olacaktır.

Pisces

Sakin ve rahatsınız ve her şeyiyle keyifli bir zaman geçiriyorsunuz. Hiçbir şey rahatınızı bozamayacakmış gibi görünüyor ve bu durum beklenmedik bir güç geliştirmenize ve sergilemenize de yardımcı oluyor. Sağlık durumunuzda şu an için endişelenecek bir şey yok, ama çok yakında koşuşturmacalı bir döneme gireceğinizi unutmayın.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.