Skip to content

Turkish Health & Fitness Daily Horoscopes

Feed – TR-HF1

Tuesday 13th FebruaryAries

Şu anda pozitif enerjiyle dolup taşıyorsunuz. Çevrenize yaydığınız ve herkesin farkına vardığı dinginlik sayesinde, bedeniniz ve ruhunuz birleşmiş durumda. Başkalarının da sizin pozitif enerjinizi paylaşmasına izin verin — bir spor veya egzersiz programı için size katılmalarını sağlamaya çalışın. Başkalarını motive etme konusunda başarılısınız.

Taurus

Biraz frene basın ve vücudunuza yüklenmekten kaçının. Mümkün olduğunca dinlenin ve rahatlayın. Bu stresli dönemde daha sağlıklı bir yaşam tarzınızın olması her zamankinden daha önemli. Enerjinizi ne zaman harcayıp ne zaman muhafaza edeceğinize dikkat edin.

Gemini

Vücudunuz son derece zinde ve sağlığınız mükemmel. Parkta keyifli bir yürüyüşe veya koşuya çıkın ve vücut sağlığınızın tadını çıkarın. Dengeli yaşam tarzınızın bir sonucu olarak fiziksel kondisyonunuz da artıyor. Bu durum hem başkalarının da dikkatini çekiyor, hem de kendinizi çok daha çekici hissetmenizi ve özgüveninizin artmasını sağlıyor.

Cancer

Vücudunuz şu sıralar özel ilgiye ihtiyaç duyuyor — sinirleriniz de öyle. Sizi heyecanlandıran her küçük şeye dikkatinizi vermeniz gerekmiyor. Gerektiğinde vücudunuzun direncini artırın ve uykunuzu iyice aldığınızdan emin olun. Her ikisine de bir süre daha ihtiyacınız olacak. Gevşemeye fırsatınız olduğu zaman, normalden daha fazla keyif alabileceksiniz.

Leo

Her ne kadar şu sıralar istediğiniz kapasiteyi veremeseler de, kendinize ve vücudunuza yönelik davranışlarınızda biraz daha disiplinli olmaya çalışın. Vücudunuz da son dönemde yaşadığınız stresten ve güçlüklerden nasibini aldı ve iyileşmesi için biraz zamana ihtiyacı var. Sağlığınıza çok dikkat edin ve saunada rahatlatıcı bir akşamın tadını çıkarın.

Virgo

Her zamankinden daha stresli olduğunuzdan, vücudunuzdan gelebilecek küçük uyarılara dikkat edin. Günlük koşuşturmacanızın içine kısa molalar ekleyin. Kendinizi egzersiz yapmaya zorlayacak vücudunuz gereksiz yere germeyin; bırakın bu istek içinizden doğallıkla ve kolayca gelsin. Enerjinizi ziyan etmeyin; elinizdekileri akıllıca kullanın ve kendiniz için bir sağlık vahası oluşturun.

Libra

Fiziksel ve psikolojik açıdan rahat bir konumdasınız. Vücudunuzdaki pozitif enerji akışının ve şiddetli egzersiz isteğinin siz de farkındasınız. Formda kalmanızı ve mukavemet düzeyinizi daha da yukarı çekmenizi engelleyebilecek hiçbir şey yok.

Scorpio

Vücudunuz bu sıralar stres belirtileri gösteriyor. Bu ağrıları küçümsemeyin, hatta bilakis çok ciddiye alın. Zihniniz ve bedeninizin her ikisinin de kaynaklarından yararlanarak normal ve sağlıklı ritminizi tekrar kazanmaya çalışın. Bu iki kaynağın birleştirilmesi, sizi tekrar iyileşme yoluna geri koymak için yeterli olacaktır.

Sagittarius

Aileyle ilişkilerinizi tekrar kurmanızın size çok çeşitli faydaları olabilir. Bir nesilden diğerine aktarılan bitkisel ilaçları ve ailenize özgü yemek tariflerini keşfedin. Sağlığınız için ne kadar faydalı bilgilerin gün ışığına çıktığına hayret edebilirsiniz. Birçok şey de öğrenebilirsiniz. Gelecekte büyük ihtimalle bu ilaçları kendiniz için de deneme fırsatınız olacaktır.

Capricorn

Fiziksel açıdan bugün kendinizi yeterince formda hissediyor ve daha ziyade başkalarının sağlığını endişe ediyorsunuz. Ama kendi sağlığınızın kontrolünü de kaybetmemeye çalışın. Uzun süredir görmezden geldiğiniz derin ve köklü sorunlarınız varsa onları çözmeye çalışın. Sırdaşlarınızla yapacağınız sohbetler kötü alışkanlıklardan kurtulmanıza yardımcı olabilir, aksi takdirde profesyonel yardım alın.

Aquarius

Formunuzu artırma çabalarınıza başkalarını da dahil etmeye çalışın. İster basit bir diyet ister bir grup egzersizi olsun, birbirinizi tetikleyin, teşvik edin ve hedefinize hep birlikte eğlenerek ulaşın! Özellikle, spora başlama konusunda gönülsüzseniz, çevrenizdekiler size gereken motivasyonu sağlayacaktır. Bu sayede önceden hayal bile edemediğiniz arkadaşlıklar da başlayabilir.

Pisces

Günlük görevlerinizi tamamladıktan sonra, kendi iç huzurunuzu derinleştirmeye biraz zaman ayırın. Derin düşüncelere dalın. Yumuşak bir ışık, kokulu yağlar ve meditasyon müziğiyle meditatif bir ortam oluşturun. Böylece dış dünyadaki koşuşturmacayı unutacak, gevşeyecek ve daha derin bir içgörü kazanabileceksiniz.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.