Skip to content

Turkish Love Daily Horoscopes

Feed -TR-L1

Sunday 11th FebruaryAries

Bugün bir pozitif enerji merkezi gibisiniz ve çevrenizdekileri de etkiliyorsunuz. Dışarı çıkıp eğlenmek gibi bir amacınız pek yok – gerçi birileri teklif etse hayır demezsiniz. Başkalarını kolayca size katılmaya ikna edebileceksiniz. Yalnız çıkmanız gerekse bile (küçük bir ihtimal de olsa mümkün), hemen birileriyle tanışacaksınız.

Taurus

Eğer özel hayatınızda işler pek iyi gitmiyorsa, tavrınızı koymalısınız. Hatta mümkünse bazı zor kararları alın ve beklenmedik sorunlarla karşı karşıya gelerek yüzleşin. Ancak süreç boyunca gözünüzü nihai hedefinizden ayırmayın. Unutmayın: asıl ödülünüz, yolculuğun kendisi olabilir.

Gemini

Kendinizi iyi hissettiğinizde etrafınızdaki herkes de bunu görerek, özellikle siz de arkadaşça karşılık verdiğiniz için, size olumlu tepkiler gösteriyor. Partnerinizle, veya dostlarınız ve ailenizle hayatın tadını çıkarmanın zamanıdır. Boş zamanlarınızda birlikte yapılacak etkinlikler planlayın ve böyle anların ne kadar harika olabileceğini kendiniz de görün.

Cancer

Aşk hayatınız coşkulu. Size en çok yardım edecek şey, düşünceli bir yaklaşım. Partnerinizi kendinizden soğutmayın. İlişkide sürtüşmeye yol açan şey biraz da sizin davranışlarınız. Kendinizi biraz toparlamaya çalışırsanız, gelecekte engelleri aşmanız ve odaklanmanız daha kolay olacak.

Leo

Partneriniz sizi hemen parlayan ve öfkelenen biri olarak görüyor ve eski sakin günlerinize geri dönmenizi arzu ediyor. Soğukkanlılığınızı kaybetmeyin ve sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmeyin. Başkaları bir hata yaptığında veya sizden farklı görüşler öne sürdüğünde hemen söylenmeye başlamayın. Başkalarını olduğu gibi kabul edin ve kimseyi değiştirmeye çalışmayın.

Virgo

Üzerinizde kara bulutlar dolaşıyor. Kişisel ilişkinizdeki sorunları çözmekte zorlanıyorsunuz. Sakın eşinizi veya sevgilinizi suçlayıp daha da kendinizden uzaklaştırmayın. Bazen dönüp kendinize bakmanız, tekrar odaklanmanız ve en sevdiğiniz kişilere nasıl davrandığınızı bir gözden geçirmeniz gerekebilir.

Libra

Hayatınız şu ana kadar nispeten sorunsuz geçti. Aileniz ve arkadaşlarınızla son dönemdeki ilişkileriniz son derece rahat ve keyifliydi. Çevrenizdekilerden ardı ardına gelen olumlu tepkileri nasıl en iyi şekilde değerlendireceğinizi biliyorsunuz. Size teklif edilen her türlü yardım için müteşekkir olun ve bu kişilerin size ihtiyacı olduğunda da siz onlara yardım elini uzatın.

Scorpio

Bu sıralar kaderinizde birkaç beklenmedik gelişme görünüyor. İnsanlarla birkaç münakaşa yaşasanız bile, bu tür yüzleşmeler hayatta önem verdiğiniz kişileri daha da iyi anlayabilmenizi sağlayacak. Başkalarıyla diyalog kurabilmek için hiçbir fırsatı kaçırmayın. Bu tür konuşmalar genellikle iyi sonuçlanır.

Sagittarius

Bugün özel hayatınıza yeni insanlar girecek. Tanıştığınız kişiler sizi son derece çekici bulacak ve bugün muhtemelen sık sık insanlar size yaklaşacak ve sizinle konuşmak isteyecekler. Keza siz de bir sohbeti başlattığınızda, yabancılarla hızla arkadaşlık kurabileceksiniz. Size nezaket ve ilgi gösteren herkese hak ettiği ilgiyi gösterin. Hayat boyu sürecek arkadaşlıklar kurabilir, hatta şansınız yaver giderse hayallerinizin partneriyle tanışabilirsiniz.

Capricorn

Bugün arkadaş çevrenizi yeniden canlandırmak için iyi bir gün. Siz de bir etkinlik başlatmaktan çekinmeyin. İster bir parti isterse piknik olsun, herkesi biraraya getirmiş olacaksınız ve çabalarınız takdir görecek. Gelecekte sevgiyle hatırlanacak unutulmaz anılar kazanacaksınız.

Aquarius

Bugün, uykuya dalmış ilişkileri yeniden canlandırabileceksiniz. Doğal ve sıradışı olmak sandığınızdan çok daha kolay. Biraz özgüvenle, sıradan bir günü bile olağanüstü kılabilecek harika sürprizler yapabilirsiniz. Yeni ilişkilere başlamakta da zorlanmayacaksınız — ancak yeni partnerinizle birlikte daha farklı bir yaşam tarzı isteyip istemediğinizi önceden düşünün.

Pisces

Arkadaşlarınızla ilişkilerinizden bazıları gitgide yoğunlaşıyor. Uç öğeleri birbiriyle uzlaştırma yeteneğiniz sayesinde, çevrenizdekilerin daha hoşgörülü ve açık davranma kabiliyetlerini artırıyorsunuz. Arkadaşlarınızla ne yaparsanız yapın güzel, keyifli geçecek ve herkesin birbirine duyduğu karşılıklı güveni daha da pekiştirecek.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.