Skip to content

Turkish Love Daily Horoscopes

Feed -TR-L1

Friday 21st JuneAries

Özel ilişkilerin her zaman planlandığı gibi gitmeyebileceğini göreceksiniz; ilişkiler sürekli değişirler. Hayatınızda dalgalanmalar yaşıyorsanız, soğukkanlılığınızı ve dengenizi korumaya odaklanın. Böylece, partnerlerinizle olabilecek hararetli tartışmalara soğukkanlılıkla ve olaya onların açısından da bakarak yaklaşabilirsiniz.

Taurus

Öncelikle kendi iç çatışmanızın üstesinden gelmelisiniz. Çevrenizdeki insanlar omuzlarınıza hiç istemediğiniz kadar sorun yüklüyorlar. İnsanların sizi incitecek sözler sarf edebilir veya sizden mantık dışı taleplerde bulunabilir. Bu ihtilafları, kendi pozisyonunuzu daha da pekiştirmenizi sağlayacak fırsatlar gibi görün.

Gemini

Başkalarının özel hayatları konusundaki tavsiyelerinize önem veriliyor. Arkadaşlarınızın tarafında yer almanız doğal bir hareket olsa da, bu arkadaşlar da sizin için aynısını yapar mıydı diye düşünmeniz gerekir. Tek taraflı olmaktan kesinlikle kaçınmanız gerekiyor. Uyumlu bir arkadaşlık için adil ve dengeli bir alışveriş gerekir.

Cancer

Geçmişi unutmaya çalışarak, onun yerine çevrenizden tanışacağınız insanlar üzerinde yoğunlaşın. Eskide kalmış davranış şekillerini bırakmaya odaklanın. Yeni tanıştığınız insanlara (daha doğrusu herkese), hak ettikleri nezaket ve saygıyı gösterin. Hayallerinizi yerine getirme isteğiniz her zamankinden daha yüksek.

Leo

Aşk hayatınız coşkulu. Size en çok yardım edecek şey, düşünceli bir yaklaşım. Partnerinizi kendinizden soğutmayın. İlişkide sürtüşmeye yol açan şey biraz da sizin davranışlarınız. Kendinizi biraz toparlamaya çalışırsanız, gelecekte engelleri aşmanız ve odaklanmanız daha kolay olacak.

Virgo

Aileniz ve arkadaşlarınız bu dönemde size daha da fazla yakınlaşacak. Büyük bir ilgi göreceksiniz. Partneriniz üzerinde özellikle sakinleştirici bir etkiniz var ve başkaları sizi sırdaş, dert ortağı, hoşsohbet bir insan olarak görüyor. Eski arkadaşlıkları canlandırmanın ve geçmişte yaşanmış kırgınlıklar olduysa bunları unutmanın vaktidir.

Libra

Üzerinizde kara bulutlar dolaşıyor. Kişisel ilişkinizdeki sorunları çözmekte zorlanıyorsunuz. Sakın eşinizi veya sevgilinizi suçlayıp daha da kendinizden uzaklaştırmayın. Bazen dönüp kendinize bakmanız, tekrar odaklanmanız ve en sevdiğiniz kişilere nasıl davrandığınızı bir gözden geçirmeniz gerekebilir.

Scorpio

Özel hayatınızda bir durgunluk var. Sanki kimse sizin hedefinize ulaşmanızı istemiyormuş gibi hissediyorsunuz. Öngörülemeyen olaylarla karşılaşsanız da ümitsizliğe kapılmayın. Becerikli ve esnek tutumunuzu devam ettirirseniz, hem sandığınızdan çok daha kısa sürece tatminkâr bir çözüm bulacak, hem de sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmış olacaksınız.

Sagittarius

Bu sıralar kaderinizde birkaç beklenmedik gelişme görünüyor. İnsanlarla birkaç münakaşa yaşasanız bile, bu tür yüzleşmeler hayatta önem verdiğiniz kişileri daha da iyi anlayabilmenizi sağlayacak. Başkalarıyla diyalog kurabilmek için hiçbir fırsatı kaçırmayın. Bu tür konuşmalar genellikle iyi sonuçlanır.

Capricorn

Şu sıralar alışılmadık derecede fevri davranıyorsunuz ve ruh haliniz bir anda 180 derece dönebiliyor. Biraz sakin olun ve etrafınızda olan biten her şeyde üstünüze alınmayın. Örneğin aileniz ve arkadaşlarınızla huzur içinde birlikte yaşamak gibi, hayatınızın gerçekten önem taşıyan alanlarına yoğunlaşın. Partnerinize usulca, sizin için ne kadar önemli olduğunu hatırlatın.

Aquarius

Son zamanlarda başkalarıyla iyi anlaşmakta epey zorlandınız. Sürekli yanlış anlaşıldığınızı düşünüyorsunuz; küçücük bir şey bile olayları tetikleyerek muazzam çatışmalara yol açabiliyor. Bugün bir tür reddedilme durumu ve bunun sizi biraz engellemesi olasılığı var. Sorunları zamana bırakmanın işe yarayacağını göreceksiniz; sorunlar genellikle zamanla kendiliğinden çözülür.

Pisces

Huzurlu bir dönem yaşıyorsunuz. İnsanlarla ilişkileriniz iyi gidiyor, herkes size dostane davranıyor. Aileniz ve arkadaş çevreniz size destek çıkıyor ve olumlu tutumunuzu teşvik ediyorlar. Eğer partnerinizle veya yakın arkadaşlarınızla aranızda henüz söze dökülmemiş sorunlar olduğunu hissediyorsanız, bunları çözmek için son derece uygun bir dönemdesiniz.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.