Skip to content
Home » Horoscopes » Turkish Love Daily Horoscopes

Turkish Love Daily Horoscopes

Feed -TR-L1

Monday 25th SeptemberAries

İnsanların sizin içinizden geçenleri görmesi mümkün değil. Kendinizi iyi hissetmiyor ve biraz da kendinize kızıyorsanız, bu tatsızlığınızı sevdiğiniz insanlara yansıtmayın. Samimi ve sağlam sohbetler için gereken zamanı ayırın ve ailenizden ve arkadaşlarınızdan gelecek tavsiyelere kulak verin.

Taurus

Özel ilişkilerin her zaman planlandığı gibi gitmeyebileceğini göreceksiniz; ilişkiler sürekli değişirler. Hayatınızda dalgalanmalar yaşıyorsanız, soğukkanlılığınızı ve dengenizi korumaya odaklanın. Böylece, partnerlerinizle olabilecek hararetli tartışmalara soğukkanlılıkla ve olaya onların açısından da bakarak yaklaşabilirsiniz.

Gemini

Bütün dünyayı sıcacık bir şekilde kucaklamak istemez miydiniz? Keşke mümkün olsaydı! Bütün dünya olmasa da, partneriniz ve ailenizle buna başlayabilirsiniz. Eski kırgınlıklar ve kişisel ilişkilerdeki sıkıntılar bugün artık ya unutuluyor ya da önemini yitiriyor. Hayatta asıl önem taşıyan şeylere her zamankinden daha fazla değer veriyor olmanız, iyi bir gelişme. Mutluluğunuzu değer verdiğiniz insanlarla da paylaşın.

Cancer

Eğer özel hayatınızda işler pek iyi gitmiyorsa, tavrınızı koymalısınız. Hatta mümkünse bazı zor kararları alın ve beklenmedik sorunlarla karşı karşıya gelerek yüzleşin. Ancak süreç boyunca gözünüzü nihai hedefinizden ayırmayın. Unutmayın: asıl ödülünüz, yolculuğun kendisi olabilir.

Leo

Özel hayatınızda mutluluk hissi ön planda geliyor. Bugün karşılaşacağınız kişiler size son derece olumlu yaklaşacak ve ne kadar arkadaş canlısı olduğunuzu hissedecekler. Bu özelliğiniz, kolayca yeni arkadaşlar edinmenizi ve ayrıca hiçbir zaman bir arkadaşınızı hayatınızdan tümüyle çıkarmamanızı sağlıyor. Hayallerinizdeki partnerle karşılaşabilirsiniz.

Virgo

Özel hayatınızda ise herşey hoş ve keyifli ilişkilere işaret ediyor. Çevrenizi genişletin – eğer etkinliklerinize yeni insanları da dahil ederseniz, hem size vakit ayıracak hem de büyük bir anlayış gösterecekler. Ya da eski bir dostunuzu arayın. Eski arkadaşlıkları canlandırmak için mükemmel bir zaman.

Libra

Hayatınızda önemli bir dönüm noktası beklemede. Tereddüt etmeyin, tam tersine harekete geçin ve yaşayacaklarınızın tadını çıkarın. Yeni insanlarla tanışmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Başkaları sizi her zamankinden daha ilgi çekici ve dışadönük buluyor. Tevazuyu elden bırakmadan, bu kişilerin size gösterdiği ilgiyi size de onlarla ilgilenerek ve sorular sorarak gösterin.

Scorpio

Ailenizi, arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı bir kenara itmeyin; bu kişiler şu anda her zamankinden daha fazla ilginize ihtiyaç duyuyor. Partnerinizle birlikte, arkadaşlarınızla buluşmak ve grup etkinliklerine katılmak için daha fazla zaman ayırmaya çalışın. Böylece çevrenizi genişletmiş ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirmiş olursunuz. Birlikte geçirilen bu günleri uzun zaman unutamayacaksınız.

Sagittarius

Eski düşmanlıkları affedin ve aklınızdan çıkarın. Eski arkadaşlıkları tekrar canlandırmanın ve ortak anıları yad etmenin ne kadar keyifli olabileceğini göreceksiniz. Çevrenizdekiler size sevgi, güven ve ilgi gösterdikleri için, gereken temel koşullar şu anda ideal durumda bulunuyor. Ailenize sizin için ne kadar önemli olduklarını söyleyin.

Capricorn

Bu sıralar kaderinizde birkaç beklenmedik gelişme görünüyor. İnsanlarla birkaç münakaşa yaşasanız bile, bu tür yüzleşmeler hayatta önem verdiğiniz kişileri daha da iyi anlayabilmenizi sağlayacak. Başkalarıyla diyalog kurabilmek için hiçbir fırsatı kaçırmayın. Bu tür konuşmalar genellikle iyi sonuçlanır.

Aquarius

Şu anda başkalarının sizden beklentileri yüzünden biraz bunalmış durumdasınız. Aşk hayatınızda epey sürtüşme var, bunlardan kendinizi kurtarmanız gerekiyor. Arkadaşlar arasında her zaman gereksiz yanlış anlamalar olur. Karşılıklı açık ve samimi bir sohbet için zaman ayırın, bu sohbetle aranızdaki ilişkiyi düzeltebilirsiniz.

Pisces

Son zamanlarda başkalarıyla iyi anlaşmakta epey zorlandınız. Sürekli yanlış anlaşıldığınızı düşünüyorsunuz; küçücük bir şey bile olayları tetikleyerek muazzam çatışmalara yol açabiliyor. Bugün bir tür reddedilme durumu ve bunun sizi biraz engellemesi olasılığı var. Sorunları zamana bırakmanın işe yarayacağını göreceksiniz; sorunlar genellikle zamanla kendiliğinden çözülür.

Request a Demo Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.