Skip to content
Home » Horoscopes » Turkish Work Daily Horoscopes

Turkish Work Daily Horoscopes

Feed – TR-W1

Monday 25th SeptemberAries

İşgününüz sizin için özellikle yorucu geçiyor ve son dönemde idare edemediğiniz bir çok şey oldu. Öfkenizi biraz zaptedin ve iş arkadaşlarınızı sinirlendirmekten kaçının. Size uzatılan yardım elini geri çevirmeyin, bilakis insanlara yardımları için ne kadar müteşekkir olduğunuzu gösterin. Sandığınızdan daha fazla yardım kabul edebilirsiniz.

Taurus

Bu sıralar en çok dikkat etmeniz gereken şey, soğukkanlılığınızı korumak. Karşılaştığınız sorunlar ilk başta çözülmesi mümkün değilmiş gibi görünebilir. O zaman yepyeni bir yaklaşım benimseme olasılığını düşünmelisiniz. Sakin bir şekilde, başkalarının tavsiyelerine kulak verin ve yardımlarını kabul edin. Her zamankinden daha fazla esneklik göstermeniz istenecek.

Gemini

İşyerinde “herşeyi becerebilen kişi” olarak nam saldınız. Projeleri kolayca ve amaca odaklanarak yönetiyor ve başarıyla tamamlıyorsunuz. Çevrenizdeki insanların başarı auranıza nasıl olumlu tepki verdiklerini siz de fark edeceksiniz. Eğer gitgide daha fazla sayıda iş arkadaşınız şahsi olarak size gelerek yardım rica ederse, tevazunuzu ve saygınızı koruyun.

Cancer

Bugün işyerinde çalışmalarınıza epey sert bir eleştiri gelecek. Günü kazasız belasız atlatmak ve işlerinizi de yerine getirmek için ayrıntılı bir plan yapın. Planlarınızı yaparken çekingen davranmayın, başkalarının da neyi hedeflediğinizi görmesini sağlayın. Böylece çevrenizdekilerden değerli ipuçları ve aktif bir destek alabilirsiniz.

Leo

Meslektaşlarınız ve yöneticilerinizle kolayca işbirliği içindesiniz; bu sıralar sizi üretken ve uyumlu biri olarak görüyorlar. Siz de iş arkadaşlarınıza, size gösterdikleri nezaket ve saygıyı aynı düzeyde göstermelisiniz. Takım halinde çalışmanız beklenmedik bir ilerleme kaydetmenizi sağlayacak. Umut vaat eden bu fırsattan istifade edin.

Virgo

İşinizi yarına ertelemeyin. Bugün işlerinizi her zamankinden daha etkin bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Bir yabancının yardımını reddetmeyin, bilakis takım çalışması kapasitenizi artırın. Her türlü takım çalışması (yönetim, müşteriler veya iş arkadaşlarınızla) muhtemelen rahat ve sorunsuz geçecek. Önemli kararları normalden daha kolay bir şekilde alabileceksiniz.

Libra

Uzun süredir aklınızda olan plan ve projeleri ertesi güne ertelemeyin. Bugün yeni projelere başlamak ve önceden denenmemiş stratejileri kullanmak için ideal bir gün. Mümkün olduğunda önceden gidilmemiş yoldan gidin, fakat ayaklarınız da yere bassın. Size desteğini sunanları geri çevirmeyin. Aksine onlara gereken saygıyı gösterin, karşılığını göreceksiniz.

Scorpio

İşyerinde mükemmelsiniz. Her sorunun cevabını anında biliyor ve her problemin çözümünü hemen bulabiliyorsunuz. İş arkadaşlarınız bir sorunları olduğunda size geliyor ve tavsiyelerinize büyük bir önem veriyorlar. Bu nedenle, fazla soğuk ve ulaşılmaz olmamaya dikkat edin. Başkalarına gösterdiğiniz yardımseverlik ve saygı, aynı şekilde size geri dönecektir.

Sagittarius

Ofiste iş arkadaşlarınızla nadiren stres yaşıyorsunuz. Bugünlerde takım çalışmanız son derece rahat ve verimli gibi görünüyor. İş arkadaşlarınızla iyi ilişkilerinizi daha da pekiştirin ve müsait olduğunuzda onlara aktif bir şekilde yardımcı olun. İleride günün birinde daha zor günler geldiğinde, siz de başkalarının iyiliklerine muhtaç olacaksınız.

Capricorn

Beklenmedik bir sorunla karşı karşıyasınız. Ümitsizliğe kapılmayın — yeteneklerinize ve kapasitenize güvenin. Dikkatli ve sabırlı hareket etmekle, dışarıdan zor görünen her türlü sorunun kolayca üstesinden geleceksiniz. Doğaçlama yeteneğiniz bu sorunların çözülmesinde özellikle önemli bir rol oynayacak.

Aquarius

Her türlü yeni maceraya ihtiyatla yaklaşın. Tüm projelerin tam olarak planlandığı gibi gitmediğini; yolda her zaman yeni engellerle karşılaşılabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Anlamsız maceralara atılarak dikkatinizi dağıtmak yerine, sabredin ve gerçekleştirmek istediğiniz projeler için bir strateji oluşturun. Çok yakında, eski başarılarınızı tekrar yaşayabileceğiniz bir konuma geleceksiniz.

Pisces

İşyerinde kendinizi işiniz başınızdan aşkın, bitirmenize imkan olmayan dağ gibi işiniz varmış gibi hissediyorsunuz. Öncelikle duruma yeni bir bakış açısından bakın. Böylece orijinal çözümler bulabileceksiniz. İkincisi, eğer işinizi yeniden rayına sokabilecek iyi niyetli bir iş arkadaşınızdan geliyorsa, yardım tekliflerini sakın reddetmeyin.

Request a Demo Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.