Skip to content

Turkish Work Daily Horoscopes

Feed – TR-W1

Wednesday 17th AprilAries

Kendinize yepyeni yollar çiziyorsunuz ve çok da iyi ediyorsunuz! Planlarınıza güvenin ve onları ne derece hayata geçirebileceğiniz hakkında düşünün. Kariyer değişikliklerinden ve dışarıdan büyük gibi görünen engellerden korkmayın. Bugün yeni görevleri özellikle iyi kavrayacak ve sorunların üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz. Aynı zamanda beklenmedik bir yerden destek de alacaksınız. Bu desteği koşulsuz olarak memnuniyetle karşılayın ve sakın reddetmeyin.

Taurus

Ortak planlarınızı uygulamaya koymak için en uygun zamanda bulunuyorsunuz. İş arkadaşlarınız, grup projeleri hakkında memnuniyetle sizden destek ve tavsiye istiyor; bu konuda özel bir yeteneğiniz var. Gördüğünüz tüm ilgiye rağmen alçakgönüllülüğünüzü koruyun. Böylece sıcaklık ve samimiyetle karşılanacaksınız; ve bir dahaki sefere başkalarının yardımına ihtiyacınız olduğunda bu durum sizin lehinize olacak.

Gemini

Bugün işleriniz yolunda gidiyor. Bugün karşılaştığınız herkes de bunu hissediyor ve söylediklerinize son derece olumlu yaklaşıyor. İnsanlar çekinmeden size geliyor. Ofisiniz bugün, gelen ve size onlarca soru soran ama bunun yanı sıra kendi fikirlerini, tekliflerini ve önerilerini de sunan insanlarla dolup taşan bir yer olacak. Size yöneltilen ilgiye aynı şekilde karşılık verdiğinizden emin olun. Böylece iş arkadaşlarınız arasında popülerliğiniz devam edecektir.

Cancer

İşyerinde kendinizi işiniz başınızdan aşkın, bitirmenize imkan olmayan dağ gibi işiniz varmış gibi hissediyorsunuz. Öncelikle duruma yeni bir bakış açısından bakın. Böylece orijinal çözümler bulabileceksiniz. İkincisi, eğer işinizi yeniden rayına sokabilecek iyi niyetli bir iş arkadaşınızdan geliyorsa, yardım tekliflerini sakın reddetmeyin.

Leo

İş hayatınız her zamankinden daha iyi ilerliyor. Gündelik işleriniz size herhangi bir sorun çıkarmak yerine, kolayca halledebileceğiniz yeni ve daha büyük görevler sunuyor. Hem güçlü hem cesursunuz — ikisi de son derece önemli vasıflar. İşinizin sadece kritik önem taşıyan yönlerine odaklanın; ayrıntılarda boğulmayın.

Virgo

Bu sıralar en çok dikkat etmeniz gereken şey, soğukkanlılığınızı korumak. Karşılaştığınız sorunlar ilk başta çözülmesi mümkün değilmiş gibi görünebilir. O zaman yepyeni bir yaklaşım benimseme olasılığını düşünmelisiniz. Sakin bir şekilde, başkalarının tavsiyelerine kulak verin ve yardımlarını kabul edin. Her zamankinden daha fazla esneklik göstermeniz istenecek.

Libra

Son dönemde hiç düşünmeden hücum etmek istiyorsunuz, ama böyle yaparsanız duvara çarpabilirsiniz. Bazen bu taktik işe yarayabilse de, bazı duvarların çok sert olabileceğini unutmayın. İş arkadaşlarınıza kendinizle ilgili verdiğiniz yanlış izlenimden sakının. Şu anda sıkıntılı bir dönemden geçiyor olsanız da soğukkanlılığınızı kaybetmeyin.

Scorpio

Bugün işyerinde çalışmalarınıza epey sert bir eleştiri gelecek. Günü kazasız belasız atlatmak ve işlerinizi de yerine getirmek için ayrıntılı bir plan yapın. Planlarınızı yaparken çekingen davranmayın, başkalarının da neyi hedeflediğinizi görmesini sağlayın. Böylece çevrenizdekilerden değerli ipuçları ve aktif bir destek alabilirsiniz.

Sagittarius

Neredeyse imkânsız bir durumla karşı karşıyasınız ve çözülmesi mümkün değil gibi görünen sorunlarınız var. Soğukkanlılığınızı koruyun ve kapsamlı bir eylem planı oluşturun. Sorunlardan kaçmaya çalışmayın; aksine zor görevlerin üzerine gidin. Kısa sürede, bazı sorunların ilk başta düşündüğünüz kadar büyük olmadığını göreceksiniz.

Capricorn

İş hayatınızda her şey yolunda gidiyor. Beklenmedik bir şeyle karşılaşırsanız acele kararlar almaktan kaçının. Şu anda ihtiyacınız olan şey sükunet ve sabır; önemli olanı önemsiz olandan ayırt etmek ve uygun bir çözüm bulmak. Belki sıradışı yöntemler de denemelisiniz.

Aquarius

Bu dönemde takım çalışması ön plana çıkıyor. Özgüven ve iyimserlik yayıyor ve özellikle çevrenizdekileri motive ediyorsunuz. Meslektaşlarınızla çoğunlukla arkadaşça ilişkileriniz var. Grup içinde çalışabilme beceriniz herkes tarafından takdir ediliyor. Kaynaklarınızı başkalarınınkiyle birleştirdiğinizde kapasitenizin ne kadar arttığını göreceksiniz.

Pisces

İşyerinde mükemmelsiniz. Her sorunun cevabını anında biliyor ve her problemin çözümünü hemen bulabiliyorsunuz. İş arkadaşlarınız bir sorunları olduğunda size geliyor ve tavsiyelerinize büyük bir önem veriyorlar. Bu nedenle, fazla soğuk ve ulaşılmaz olmamaya dikkat edin. Başkalarına gösterdiğiniz yardımseverlik ve saygı, aynı şekilde size geri dönecektir.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.