Skip to content

Turkish Work Daily Horoscopes

Feed – TR-W1

Friday 21st JuneAries

Bu sıralar en çok dikkat etmeniz gereken şey, soğukkanlılığınızı korumak. Karşılaştığınız sorunlar ilk başta çözülmesi mümkün değilmiş gibi görünebilir. O zaman yepyeni bir yaklaşım benimseme olasılığını düşünmelisiniz. Sakin bir şekilde, başkalarının tavsiyelerine kulak verin ve yardımlarını kabul edin. Her zamankinden daha fazla esneklik göstermeniz istenecek.

Taurus

Her zaman her şeye anında doğru yanıtı veremeseniz de, kendinizden şüpheye düşmeyin. Şu anda karşı karşıya geldiğiniz sorunlar her zamankinden daha büyük ve sizi daha fazla zorluyor. Yeni olasılıklara yer açmak için katı kurallarınızdan bazılarını gevşetmeniz gerekebilir. Başkalarının size esin kaynağı olmasına izin verin.

Gemini

Ne zamandır aradığınız iç huzuruna bugün nihayet kavuşacaksınız. İçinizde bulduğunuz güç, dışarıya özgüven ve dürüstlük olarak yansıyor. Bu durum sizin iş gününüzü de etkileyecek, çünkü birçok iş arkadaşınız sizden yardım istemeye gelecek. Onlara verebileceğiniz her türlü desteği verin. Ama sizi kullanmalarına da izin vermeyin.

Cancer

Bugün iş hayatınızda bir dönüm noktası olabilir. Alacağınız kararların birçoğu kariyerinizin gelişiminde kalıcı sonuçlar doğuracak, bu nedenle iş arkadaşlarınızın da görüşünü almayı ihmal etmeyin. Şimdiye dek onlardan destek gördünüz; ilerlemenizi takip ediyor ve sizinle çalışmaktan zevk alıyorlardı. Bu ivmeyi aynı şekilde devam ettirmeye bakın.

Leo

İş hayatınızda her şey yolunda gidiyor. Beklenmedik bir şeyle karşılaşırsanız acele kararlar almaktan kaçının. Şu anda ihtiyacınız olan şey sükunet ve sabır; önemli olanı önemsiz olandan ayırt etmek ve uygun bir çözüm bulmak. Belki sıradışı yöntemler de denemelisiniz.

Virgo

Bu dönemde takım çalışması ön plana çıkıyor. Özgüven ve iyimserlik yayıyor ve özellikle çevrenizdekileri motive ediyorsunuz. Meslektaşlarınızla çoğunlukla arkadaşça ilişkileriniz var. Grup içinde çalışabilme beceriniz herkes tarafından takdir ediliyor. Kaynaklarınızı başkalarınınkiyle birleştirdiğinizde kapasitenizin ne kadar arttığını göreceksiniz.

Libra

Kariyeriniz, aşılması pek kolay olmayan bazı beklenmedik engellerle karşı karşıya. İşteki performansınız normalde olduğundan daha sıkı bir incelemeye tabi tutuluyor. Telaşa kapılmak yerine, canınızı sıkan sorunları daha da büyümelerine fırsat vermeden ortadan kaldırın. Böylece kısa zamanda masanızda rahata kavuşur, sürekli bir tedirginlik hissetmezsiniz.

Scorpio

İşyerinde güvensizlik ve çatışmalar görünüyor. Her soruna hemen anında çözüm bulamıyorsunuz diye üzerinize gelmelerine müsaade etmeyin. Sorunlarınızın kötüleşmesini önlemek için, sakin ve soğukkanlı görünümünüzü korumaya çalışın. Bazen çok ciddi görünen sorunlar bile başladıkları kadar çabuk giderler.

Sagittarius

Beklenmedik bir sorunla karşı karşıyasınız. Ümitsizliğe kapılmayın — yeteneklerinize ve kapasitenize güvenin. Dikkatli ve sabırlı hareket etmekle, dışarıdan zor görünen her türlü sorunun kolayca üstesinden geleceksiniz. Doğaçlama yeteneğiniz bu sorunların çözülmesinde özellikle önemli bir rol oynayacak.

Capricorn

Sıkıntılarınızı iş yerine taşımayın — ne ekerseniz onu biçersiniz. İşyerinde bu sıralar bir huzursuzluk ortamı hakim gibi görünüyor. Hem kendiniz hem iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz üzerinde biraz daha çalışmalısınız. Şu sıralar iş gününüz keskin iniş ve çıkışlar arasında dalgalanmalar gösteriyor, ama bu sadece geçici bir dönem.

Aquarius

İşyerinde kendinizi işiniz başınızdan aşkın, bitirmenize imkan olmayan dağ gibi işiniz varmış gibi hissediyorsunuz. Öncelikle duruma yeni bir bakış açısından bakın. Böylece orijinal çözümler bulabileceksiniz. İkincisi, eğer işinizi yeniden rayına sokabilecek iyi niyetli bir iş arkadaşınızdan geliyorsa, yardım tekliflerini sakın reddetmeyin.

Pisces

İş hayatınız her zamankinden daha iyi ilerliyor. Gündelik işleriniz size herhangi bir sorun çıkarmak yerine, kolayca halledebileceğiniz yeni ve daha büyük görevler sunuyor. Hem güçlü hem cesursunuz — ikisi de son derece önemli vasıflar. İşinizin sadece kritik önem taşıyan yönlerine odaklanın; ayrıntılarda boğulmayın.

Request a Demo Horoscope Feed?

Contact us, and we will be happy to provide you with pricing and discounts for bundled horoscope packages of daily / weekly / monthly horoscopes and a trial XML/JSON feed so you can work on your integration before going live.